Hızlı Test Kitleri Alldiatech

Genel Kitler

distemper CDV Ag Adenovirüs 2 CAV2 Ag ınfluenza CIV Ag 2023 caniv 4 test kiti

distemper CDV Ag Adenovirüs 2 CAV2 Ag ınfluenza CIV Ag

asan canine distemper cdv ag influenza bc9399

Distemper (CDV), adenovirüs 2 (CAV-2) ve influenza (CIV) gibi testler, köpeklerde yaygın olarak görülen solunum yolu enfeksiyonlarını teşhis etmek için kullanılır.

– Distemper (CDV) Antijen Testi: Köpeklerde distemper virüsünün varlığını tespit etmek için kullanılan bir testtir. Distemper, ateş, öksürük, burun akıntısı, ishal, cilt döküntüleri ve sinir sistemi sorunları gibi bir dizi semptomla karakterize edilen ciddi bir viral enfeksiyondur.

– Adenovirüs 2 (CAV-2) Antijen Testi: Köpeklerde adenovirüs 2 enfeksiyonunu tespit etmek için kullanılan bir testtir. Bu virüs, köpeklerde solunum yolu enfeksiyonlarına ve solunum yetmezliğine neden olabilir.

– İnfluenza (CIV) Antijen Testi: Köpeklerde influenza virüsünün varlığını tespit etmek için kullanılan bir testtir. Köpeklerde solunum yolu enfeksiyonlarına ve grip benzeri semptomlara neden olabilen CIV, özellikle çoklu köpek ortamlarında kolayca yayılabilen bir virüstür.

Bu testler, veteriner hekimlerin köpeklerdeki solunum yolu enfeksiyonlarını teşhis etmelerine ve uygun tedavi yöntemlerini belirlemelerine yardımcı olur. Veterineriniz, köpeğinizin semptomlarına ve sağlık durumuna bağlı olarak bu testleri isteyebilir.

https://www.alldiatech.com/asan-easy-test-heartworm/

https://www.instagram.com/alldiatech/

Details

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “distemper CDV Ag Adenovirüs 2 CAV2 Ag ınfluenza CIV Ag 2023 caniv 4 test kiti”
Review now to get coupon!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir